Generické filtry

Lufthansa slevový kód a kupóny června 2024

Využitím těchto kuponů a akcí mohou cestující zažít výjimečné služby a pohodlí, kterými je Lufthansa známá, a zároveň si užít vynikající hodnotu za... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 0 - 0 hlasů
15%
 • 111

15% Propagační kód Lufthansy pro vybrané lety

Ledna 31, 2025 VIZ KÓD 9SN7
€75
 • 83

75 EUR propagační kód Lufthansa pro mezinárodní lety

30. března 2025 VIZ KÓD 737U

Kde najdete slevové kódy Lufthansa

Platný slevový kód Lufthansa vám okamžitě poskytne slevu z ceny letu, který si dnes chcete zarezervovat. Někdy je můžete získat přímo ze stránky Lufthansa v sekci akcí nebo z naší vyhrazené stránky Lufthansa, ale existují i ​​jiné dobré způsoby, jak získat slevové kódy Lufthansa platné dnes.

Nejlepší způsoby, jak získat slevové kódy Lufthansa

 • Navštivte oficiální web společnosti Lufthansa a na domovské stránce vyhledejte sekci „Nabídky“ nebo „Akce“.
 • Případně se můžete přihlásit k odběru novinek Lufthansa a dostávat aktualizace o slevových kódech přímo do vaší schránky.
 • Sledujte Lufthansu na platformách sociálních médií, jako je Facebook, Twitter a Instagram.
 • Dávejte si pozor na jakékoli propagační e-maily nebo reklamy od společnosti Lufthansa.
 • Některé weby třetích stran také sestavují a sdílejí slevové kódy Lufthansa, takže by se možná vyplatilo zkontrolovat i ty.
Propagační kód Lufthansy

Jaké typy propagačních kódů Lufthansa nabízí

Existuje ne méně než 6 typů slevových kódů Lufthansa, se kterými můžete získat lepší cenu, upgrade, bonusy nebo míle v programu odměn Miles & More. Níže stručně vysvětlíme, jaké všechny typy slevových kódů Lufthansa jsou nyní k dispozici.

Všechny typy slevových kódů Lufthansa

 • Slevový kód: Tento typ slevového kódu nabízí určité procento nebo sníženou částku z celkové ceny rezervace letu Lufthansa. Lze jej uplatnit během platebního procesu na webu Lufthansy nebo v mobilní aplikaci.
 • Doprovodný kód: S tímto typem propagačního kódu mohou zákazníci přivést společníka na let Lufthansou za zvýhodněnou cenu. Sleva se obvykle vztahuje na doprovodnou jízdenku při rezervaci spolu s jízdenkou hlavního cestujícího.
 • Upgradovací kód: Lufthansa příležitostně nabízí propagační kódy, které zákazníkům umožňují upgradovat jejich sedadlo nebo třídu služeb za zvýhodněnou cenu. To může poskytnout pohodlnější a luxusnější zážitek z cestování za nižší cenu.
 • Kód bezplatného zavazadla: tento typ propagačního kódu opravňuje zákazníky k bezplatnému zavazadlu navíc na letu Lufthansy. Může to být skvělý způsob, jak ušetřit peníze na poplatcích za zavazadla a cestovat s větším pohodlím.
 • Kilometrový kód: Program pro časté cestující společnosti Lufthansa, Miles & More, často nabízí propagační kódy, které členům umožňují získat bonusové míle na jejich letech. Tyto kódy lze zadat během procesu rezervace, aby bylo zajištěno, že na účet člena budou připsány další míle.
 • Přístupový kód do salonku: Salonky Lufthansa poskytují cestujícím pohodlné a exkluzivní prostředí k odpočinku před odletem.
 • Příležitostně jsou nabízeny propagační kódy, které zákazníkům umožňují přístup do těchto salonků za zvýhodněnou cenu nebo dokonce zdarma.
Kód kupónu Lufthansa

Pravidla používání propagačních kódů společnosti Lufthansa

Abyste nyní získali slevu s propagačním kódem Lufthansa, musíte dodržovat určitá pravidla pro jeho použití. Ve většině případů bude mít nedodržení těchto pravidel za následek zneplatnění použitého propagačního kódu společnosti Lufthansa.

5 pravidel pro používání propagačního kódu společnosti Lufthansa

 • Ujistěte se, že kupón je platný a nevypršela platnost.
 • Pozorně si přečtěte podmínky spojené s kupónem.
 • Kupón použijte ve stanoveném časovém rámci.
 • Ujistěte se, že splňujete požadavky na minimální útratu, je-li to možné.
 • V případě dalších dotazů nebo vysvětlení kontaktujte zákaznický servis společnosti Lufthansa.
Lufthansa slevový kód

Aktuální akce Lufthansa a slevové kódy

Pokud víte, jaké jsou nejnovější akce a slevové kódy Lufthansy, víte, který z nich uplatnit při rezervaci, abyste věděli, jakou slevu můžete získat. Mezi nejnovější akční nabídky Lufthansy patří 50% sleva na některé lety (business třída), 10% slevy na letenky do některých mezinárodních destinací a 25% sleva na letenky pro děti do 12 let.

10 nejnovějších propagačních kódů a slevových nabídek společnosti Lufthansa

 • 50% sleva na lety v business třídě do vybraných evropských destinací.
 • 30% sleva na letenky v ekonomické třídě do Asie.
 • Zdarma odbavená zavazadla na všech letech rezervovaných do 48 hodin.
 • 20% sleva na letenky do Jižní Ameriky při použití propagačního kódu „LHSALE20“.
 • Volný vstup do salonků Lufthansa pro cestující v business třídě.
 • 10% sleva na letenky do Afriky pro členy Miles & More.
 • Speciální zlevněné jízdné pro studenty cestující do Evropy.
 • 25% sleva na letenky do Austrálie pro rodiny cestující s dětmi do 12 let.
 • Exkluzivní slevy na pronájem auta a rezervace hotelů prostřednictvím cestovních partnerů Lufthansy.
 • Další bonusové míle za lety rezervované během období akce.
Kód voucheru Lufthansa

Roční propagační kampaně nabízené společností Lufthansa

V rámci svátečních nabídek nabízejí speciální slevy na vybrané lety v období dovolených. Cestující mohou využívat zlevněné jízdné do různých destinací po celém světě. Kromě toho nabízí na vybraných trasách bezplatné upgrady do třídy Business a cestujícím tak nabízí pohodlnější a luxusnější cestování.

Letní akce Lufthansy

Užijte si zlevněné jízdné do vybraných destinací během letní sezóny. Rezervujte nyní, abyste si zajistili svá místa!

Zimní říše divů Lufthansy

Prozkoumejte kouzelné zimní destinace se speciálními nabídkami letenek a balíčků. Nenechte si ujít tuto časově omezenou akci!

Lufthansa Business Class Bonanza

Vylepšete svůj zážitek z cestování exkluzivními nabídkami letenek v business třídě. Zažijte luxus a pohodlí jako nikdy předtím.

Propagace rodinné zábavy společnosti Lufthansa

Naplánujte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou se skvělými nabídkami letenek a ubytování. Využijte služeb a zařízení pro rodiny s dětmi.

Lufthansa City Break nabídky

Objevte pulzující města s akcemi Lufthansa na prázdniny. Užijte si nízké ceny a objevujte nové destinace.

Studentské slevy Lufthansy

Studenti nyní mohou cestovat levněji s našimi speciálními slevami. Využijte této nabídky a objevujte svět při studiu.

Program Lufthansa Miles & More

Získejte bonusové míle a užívejte si exkluzivní výhody s naším věrnostním programem. Zaregistrujte se nyní a začněte získávat odměny za své lety.

Skupinové cestovní nabídky společnosti Lufthansa

Cestování ve skupině? Využijte akce společnosti Lufthansa pro skupinové cestování a užijte si zlevněné jízdné pro celou vaši párty.

Zimní akce Lufthansy

Tuto zimu mohou zákazníci využít zlevněné jízdné do různých destinací po celém světě. Akce zahrnují zvýhodněné ceny letenek v ekonomické i business třídě. Lufthansa navíc nabízí flexibilní možnosti rezervace, které zákazníkům umožňují změnit data cesty, aniž by jim byly účtovány poplatky. Tyto akce jsou k dispozici pouze po omezenou dobu, takže zákazníkům doporučujeme, aby si své lety zarezervovali co nejdříve.

Valentýnské akce společnosti Lufthansa

Lufthansa nabízí řadu speciálních valentýnských nabídek, které vám pomohou oslavit tento výjimečný den s vaším blízkým. Tyto nabídky zahrnují: Slevy na letenky až do výše 50% na letech do vybraných destinací po celém světě.

Speciální nabídky Lufthansy na hotely

Lufthansa uzavřela partnerství s řadou hotelů po celém světě, aby nabídla speciální valentýnské nabídky. Slevy na pronájem auta: Lufthansa nabízí slevy až do výše 20% o autopůjčovnách do vybraných destinací. Propagační kód Lufthansy

Často kladené otázky o společnosti Lufthansa

Nabízí Lufthansa slevové kódy?

V současné době existují 2 slevové kódy a akce, které budou pro Lufthansu fungovat v červnu 2024 a nejlepší kupón nabízí slevu 75 €.

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro Lufthansu?

V současné době existují následující slevové kódy a propagační nabídky společnosti Lufthansa

Existují nějaká omezení nebo omezení používání slevových kódů LUFTHANSA?

Ano, mohou existovat omezení nebo omezení použití slevových kódů. Ty mohou zahrnovat data vypršení platnosti, minimální požadavky na nákup nebo konkrétní data cesty. Je důležité, abyste si pozorně přečetli podmínky spojené s každým slevovým kódem.

Lze slevové kódy LUFTHANSA kombinovat s jinými akcemi nebo nabídkami?

Ve většině případů nelze slevové kódy kombinovat s jinými akcemi nebo nabídkami. Vždy je však vhodné zkontrolovat si podmínky každého slevového kódu a potvrdit si případná omezení nebo omezení.

Jak dlouho platí slevové kódy LUFTHANSA?

Doba platnosti slevových kódů se může lišit. Některé slevové kódy mohou mít konkrétní datum vypršení platnosti, jiné mohou být platné po určitou dobu. Je důležité zkontrolovat podmínky každého slevového kódu pro jeho konkrétní dobu platnosti.

Lze slevové kódy LUFTHANSA použít na jakýkoli let?

Slevové kódy lze obvykle použít pro jakýkoli let nabízený společností Lufthansa s výhradou omezení nebo omezení uvedených v podmínkách každého slevového kódu.

Lze slevové kódy LUFTHANSA použít pro vícenásobné rezervace?

Použití slevových kódů pro vícenásobné rezervace se může lišit v závislosti na podmínkách každého slevového kódu. Některé slevové kódy mohou být omezeny na jedno použití, zatímco jiné mohou umožňovat více použití v daném časovém období.

Mohu získat náhradu za rezervaci provedenou se slevovým kódem LUFTHANSA?

Pravidla pro vrácení peněz za rezervace provedené se slevovými kódy podléhají podmínkám každého slevového kódu. Je důležité si prostudovat pravidla pro vrácení peněz spojená s konkrétním slevovým kódem použitým pro vaši rezervaci.

Jak přidat propagační kód společnosti Lufthansa

Pokud chcete letět s německou leteckou společností Lufthansa, nezapomeňte před rezervací letu přidat propagační kód. Přidání kupónu Lufthansa lze provést tímto způsobem:

 • 1
  Vyberte si odletová a cílová letiště a data cesty.
 • 2
  Klikněte na text "Economy, 1 traveller".
 • 3
  V okně, které se otevře, si můžete vybrat letovou třídu, počet cestujících a na pravé straně vidíte rámeček s textem Přístupový kód. Propagační kupon zde nepište, klikněte na tlačítko Pokračovat.
 • 4
  Klikněte na tlačítko „Vyhledat lety“ a vyberte možnost letu, která vám vyhovuje.
 • 5
  Vyplňte údaje o cestujícím a přejděte na způsob platby.
 • 6
  Vyplňte kupón Lufthansa do příslušného pole, je-li k dispozici, a dokončete rezervaci letu.

Aktuální slevové kódy a nabídky společnosti Lufthansa

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 2
🎇️ Slevové kódy 2
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón Sleva 75 €
🆕 Nejnovější kupón 15% Sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 21 června 2024

Nejlepší kuponové kódy pro Lufthansa

KÓD Lufthansy POPIS NABÍDKY Lufthansa VYPRŠÍ
ZEJQPO829SN7 15% Propagační kód Lufthansy pro vybrané lety Ledna 31, 2025
ZBTBNG4G737U 75 EUR propagační kód Lufthansa pro mezinárodní lety 30. března 2025

Kupóny a nabídky z obchodů podobných Lufthanse

 • 1

8% kód kupónu na RentalCars.com

Července 27, 2025 VIZ KÓD ELP8
 • 1

Propagační kód Budget.com: až 35% sleva

Července 18, 2025 VIZ KÓD 6102
 • 1

Priceline.com 10% slevový kód

Července 18, 2025 VIZ KÓD ES10
 • 4

Hotels.com až 10% slevový kód

Července 25, 2025 VIZ KÓD TELS
 • 2

Kód kupónu na VRBO.com: sleva 50 USD na minimálně 3 noci

Července 23, 2025 VIZ KÓD WEEK

Více výsledků z podobných kupónových webů

Lufthansa Promo kódy

https://www.groupon.com/coupons/lufthansa
Kupóny k nalezení speciálních úspor a Lufthansa slevy na letenky. Zadání a Lufthansa promo kód online Pokud zadáváte a promo kód na Lufthansa webové stránky, přidáte jej při pokladně. Jednou...

Sleva 30 € Lufthansa sleva promo kód 2023

https://www.rushflights.com/lufthansa-20e-discount-code-for-flights-from-poland/
sleva data cesty musí být mezi 27. listopadem 2020 a 31. říjnem 2021. Lufthansa promo kód funguje do 30. listopadu 2020. Voucher kód pouze snižuje cenu jízdného...

Lufthansa promo kód: získejte slevu 10 € na všechny lety z Belgie!

https://www.flynous.com/lufthansa-promo-code-get-discount-all-flights-belgium/
ušetřit slušné peníze s 5* Lufthansa tentokrát při odletu z Belgie. Pomocí tohoto Lufthansa promo kód můžete získat slevu 10 € na všechny lety z Bruselu. Užijte si skvělé služby...

Lufthansa promo kód 2022 – sleva 20 € na lety z Německa!

https://www.flynous.com/lufthansa-promotion-code-2014-e20-discount-flights-germany/
z Německa. Použitím níže uvedeného voucheru můžete snadno ušetřit 20 €. Aplikovat toto Lufthansa promo kód musíte přejít k poslednímu kroku „Vyberte způsob platby“. Těsně pod cenou...

Lufthansa Promo kód: Sleva 20 € na váš let z Francie!

https://travelfree.info/lufthansa-promo-code-e20-off-for-your-flight-from-france/
Lufthansa Promo kód: Sleva 20 € na váš let z Francie! Lufthansa Promo kód: Sleva 20 € na váš let z Francie! Lufthansa uvolněna nová sleva kód pro všechny cestující s Lufthansa...

Lufthansa Promo Kód 2019 – sleva 20 € na letenky! - TravelFree

https://travelfree.info/lufthansa-promo-code-discount-flights/
což znamená „cech“, historicky nejčastěji používaný v odkazu na Hanzovní ligu). Lufthansa Promo kód: Z Nizozemska: ZCV23NHPPGSL Z Velké Británie: ZVJ0HQI9EIHL Z Irska: Z28EOFG548L...
© 2024 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.