Generické filtry

ETIHAD slevový kód a kupóny

ETIHAD Airways, národní letecká společnost Spojených arabských emirátů, nabízí svým zákazníkům širokou škálu akcí a slev. Jednou z takových akcí je používání mil hostů ETIHAD... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 0 - 0 hlasů
10%
 • 2

Promo kód ETIHAD Airways pro lety: extra 10% sleva

Června 30, 2024 VIZ KÓD ER10
$60
 • 2

60 $ ETIHAD propagační kód pro rezervaci zpátečního letu

Ledna 31, 2025 VIZ KÓD IHAD
10%
 • 2

10% Promo kód ETIHAD pro studenty

Kupóny s prošlou platností

20%
 • 2

Až do 20% sleva s tímto promo kódem ETIHAD

31. prosince 2023 VIZ KÓD AY20

Aktuální slevové kódy a nabídky pro ETIHAD

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 4
🎇️ Slevové kódy 4
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón 10% Sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 20 2024 února

Často kladené otázky o ETIHAD

Nabízí ETIHAD slevové kódy?

V současné době existují 4 slevové kódy a akce, které budou fungovat pro ETIHAD v únoru 2024, a nejlepší nabídky kupónů 10% Sleva

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro ETIHAD?

V současné době existují následující slevové kódy a propagační nabídky pro ETIHAD

Jsou slevové kódy ETIHAD dostupné pro všechny destinace?

Slevové kódy ETIHAD mohou být dostupné pro určité destinace nebo pro lety do/z určitých regionů. Je důležité zkontrolovat podmínky slevového kódu, abyste zjistili, zda se vztahuje na vámi požadovanou destinaci.

Jakou slevu mohu získat se slevovým kódem ETIHAD?

Výše slevy, kterou můžete získat se slevovým kódem ETIHAD, se může lišit. Může se pohybovat od procenta z celkového jízdného až po pevnou částku z ceny jízdenky.

Mohu použít více než jeden slevový kód pro jednu rezervaci u ETIHAD?

Na jednu rezervaci u ETIHAD lze obvykle uplatnit pouze jeden slevový kód. Je důležité si přečíst podmínky slevového kódu, abyste zjistili, zda neplatí nějaká omezení.

Vztahují se slevové kódy ETIHAD na všechny druhy jízdného?

Slevové kódy ETIHAD mohou mít omezení týkající se typů jízdného, ​​na které je lze uplatnit. Některé slevové kódy mohou být platné pouze pro určité třídy jízdného nebo typy jízdenek.

Jak dlouho platí slevové kódy ETIHAD?

Doba platnosti slevových kódů ETIHAD se může lišit. Některé kódy mohou mít konkrétní datum vypršení platnosti, zatímco jiné mohou být platné pouze po omezenou dobu.

Mohu použít slevový kód ETIHAD pro stávající rezervaci?

Ve většině případů lze slevové kódy ETIHAD uplatnit pouze v době rezervace a nelze je použít pro stávající rezervace.

Jak přidat propagační kód ETIHAD

Leťte s ETIHAD za nejlepší ceny pomocí propagačního kódu. Nejste si jisti, jak použít kupón ETIHAD? Zde je průvodce našeho redakčního týmu pro použití propagačního kódu ETIHAD:

 • 1
  Přejděte na oficiální stránku ETIHAD.com a vyberte si letiště odletu a příletu a data letu. Zatím nemačkejte tlačítko „Vyhledat lety“.
 • 2
  Pod rámečkem, kde je datum odjezdu, můžete vidět text „Promo kód“. Klikněte na text „Promo kód“.
 • 3
  Po kliknutí na text „Promo kód“ se vám zobrazí pole, do kterého musíte napsat kupón ETIHAD.
 • 4
  Napište propagační kód ETIHAD.
 • 5
  Klikněte na tlačítko „Vyhledat lety“.
 • 6
  Podívejte se, které nabídky letů ETIHAD jsou dostupné s novými sníženými cenami díky promo kódu ETIHAD.

Nejlepší kupónové kódy pro ETIHAD

TYP POPIS VYPRŠÍ
Kód Promo kód ETIHAD Airways pro lety: extra 10% sleva Června 30, 2024
Kód 60 $ ETIHAD propagační kód pro rezervaci zpátečního letu Ledna 31, 2025
Kód 10% Promo kód ETIHAD pro studenty N / A

Kde najdu slevové kódy ETIHAD

Na oficiální stránce ETIHAD najdete sekci s akčními nabídkami. Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru ETIHAD, abyste byli informováni o nejnovějších akcích ETIHAD. Abyste se však ujistili, že na svou letenku, kterou si chcete dnes zarezervovat, získáte extra slevu, níže máte seznam všech způsobů, jak můžete získat propagační kód ETIHAD.

Zde zjistíte, kde a jak můžete získat propagační kódy ETIHAD

 • Navštivte oficiální web ETIHAD Airways a přejděte do sekce „Nabídky“ nebo „Propagace“.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru ETIHAD Airways a získejte aktualizace o slevových kódech a akcích přímo do vaší schránky.
 • Sledujte ETIHAD Airways na platformách sociálních médií, jako je Facebook, Instagram a Twitter, kde často rozdávají slevové kódy a speciální nabídky.
 • Podívejte se na online cestovní stránky a platformy agregátorů, které se specializují na nabízení slevových kódů pro letecké společnosti, jako je RetailMeNot nebo CouponBirds.
 • Kontaktujte zákaznický servis ETIHAD Airways telefonicky nebo e-mailem a zeptejte se na aktuální dostupné slevové kódy nebo akce.
 • Připojte se k věrnostním programům nebo věrnostním programům nabízeným společností ETIHAD Airways, protože často nabízejí slevy a nabídky exkluzivní pro své členy.
 • Dávejte si pozor na jakékoli reklamy nebo propagační e-maily od ETIHAD Airways, které mohou obsahovat slevové kódy nebo speciální nabídky.
 • Zvažte registraci kreditních karet nebo věrnostních programů, které mají partnerství s ETIHAD Airways, protože mohou nabízet slevy nebo exkluzivní výhody držitelům karet.
 • Informujte se u cestovních kanceláří nebo touroperátorů, kteří se specializují na rezervaci letenek s ETIHAD Airways, protože mohou mít přístup k exkluzivním slevovým kódům nebo nabídkám.
 • Navštěvujte cestovatelské výstavy nebo veletrhy, kde může mít ETIHAD Airways zastoupení, protože na takové akce často rozdávají slevové kódy nebo propagační materiály.
Propagační kód Etihad Airways

Jaké typy propagačních kódů ETIHAD nabízí

Slevy, které můžete získat u aerolinek ETIHAD, jsou několika typů: od slev na základě promo kódu ETIHAD až po studentské slevy nebo slevy na rezervaci letenek pro skupiny lidí. Abyste věděli, která akční nabídka nebo promo kód ETIHAD je pro vás ten pravý, níže jsme připravili seznam všech typů, které jsou nyní dostupné na oficiálních stránkách ETIHAD.com.

Zjistěte, jaké jsou všechny typy slevových nabídek a propagačních kódů ETIHAD

 • Slevové kódy: ETIHAD nabízí různé slevové kódy, které lze uplatnit během procesu rezervace a získat procento nebo pevnou částku z celkového jízdného. Tyto kódy jsou obvykle zasílány zákazníkům e-mailem nebo je lze nalézt na oficiálních stránkách ETIHAD.
 • Doprovodné tarify: ETIHAD příležitostně nabízí doprovodné tarify, kdy si zákazníci mohou při společné rezervaci letů vzít doprovod za zvýhodněnou cenu. Tyto tarify závisí na dostupnosti a konkrétních podmínkách.
 • Nabídky upgradu: ETIHAD nabízí upgradovací nabídky pro zákazníky, kteří si přejí upgradovat svou třídu sedadel. Tyto nabídky jsou často zasílány oprávněným zákazníkům prostřednictvím e-mailu a lze je použít během procesu rezervace nebo na letišti v závislosti na dostupnosti.
 • Sezónní promo akce: ETIHAD provozuje sezónní propagační akce během svátků nebo speciálních akcí, které nabízejí zlevněné jízdné nebo další výhody, jako jsou další zavazadla nebo přístup do salonku. Tyto propagace jsou obvykle propagovány na webových stránkách ETIHAD a na kanálech sociálních médií.
 • Věrnostní program: Věrnostní program ETIHAD Guest, ETIHAD Guest, poskytuje členům exkluzivní přístup k propagačním nabídkám a slevám. Členové mohou získávat míle prostřednictvím partnerských letů nebo aktivit a vyměňovat je za zlevněné jízdné nebo jiné odměny.
 • Firemní slevy: ETIHAD nabízí firemní slevy společnostem a organizacím, které si u nich často rezervují letenky. Tyto slevy jsou sjednávány případ od případu a mohou nabídnout významné úspory pro firemní cestující.
 • Studentské slevy: ETIHAD nabízí zlevněné jízdné pro studenty, což jim umožňuje ušetřit na cestovních nákladech. Tyto slevy jsou obvykle dostupné studentům ve věku od 18 do 32 let a vyžadují platný průkaz studenta.
 • Skupinové rezervace: ETIHAD nabízí speciální tarify a výhody pro skupinové rezervace, díky čemuž je pro skupiny jednodušší a dostupnější společné cestování. Tyto tarify jsou k dispozici pro skupiny 10 a více cestujících a lze je rezervovat prostřednictvím oddělení skupinových rezervací ETIHAD.
 • Propagační partnerství: ETIHAD spolupracuje s různými partnery, jako jsou hotely, autopůjčovny a poskytovatelé kreditních karet, aby nabídli exkluzivní propagační kódy nebo slevy. Tato partnerství poskytují zákazníkům další hodnotu a zlepšují jejich zážitek z cestování.
 • Bleskové slevy: ETIHAD občas provozuje bleskové výprodeje, které nabízejí omezené slevy na určité trasy nebo třídy sedadel. Tyto prodeje jsou obvykle oznamovány prostřednictvím webových stránek ETIHAD, kanálů sociálních médií nebo e-mailových newsletterů a nabízejí zákazníkům možnost získat zlevněné jízdné.
Kód kupónu Etihad Airways

Pravidla používání propagačních kódů ETIHAD

Mnoho našich návštěvníků nám napsalo, že promo kód ETIHAD není platný nebo nedostává slevu, kterou uvádí v popisu. Většina z těch, kteří si na to stěžovali, nedodržovala pravidla používání kupónů ETIHAD. Abyste měli jistotu, že slevu nabízenou kupónem ETIHAD získáte, připravili jsme níže seznam 5 důležitých pravidel, kterými se řídit, když jej chcete využít.

5 pravidel pro použití kódu kupónu ETIHAD

 • Ujistěte se, že kód kupónu je platný a nevypršela platnost.
 • Podívejte se na smluvní podmínky kuponu, abyste porozuměli případným omezením nebo omezením.
 • Použijte kód kupónu během procesu platby na webu nebo v aplikaci ETIHAD.
 • Před dokončením nákupu zkontrolujte, zda byla sleva správně uplatněna.
 • Vezměte prosím na vědomí, že kupony mohou mít specifické požadavky na použití, jako jsou minimální částky nákupu nebo omezení určitých produktů nebo služeb.
Slevový kód Etihad Airways

Aktuální akce a slevové kódy ETIHAD

Mezi nejnovější propagační kódy a slevové nabídky patří nabídka kupónů 20% slevy pro některé mezinárodní destinace, 10% slevový kód obchodní třídy a 25% sleva na letenky do Austrálie a na Nový Zéland. Níže naleznete 10 nejnovějších propagačních nabídek a slevových kódů ETIHAD Airways.

Posledních 10 propagačních kódů ETIHAD a slevových nabídek

 • 20% sleva na všechny mezinárodní lety s ETIHAD Airways.
 • Kupte si letenku a získejte bezplatnou nabídku na vybrané vnitrostátní lety v rámci Spojených arabských emirátů.
 • 10% sleva na letenky v business třídě na lety do Evropy.
 • Speciální akce: Užijte si bezplatný upgrade na první třídu na letech do Spojených států.
 • Dostat 15% sleva na všechny hotelové rezervace provedené prostřednictvím ETIHAD Holidays.
 • Exkluzivní nabídka pro členy ETIHAD Guest: Získejte dvojnásobné míle na letech do Asie.
 • Použijte promo kód "ETIHAD10" k získání a 10% sleva na půjčovny aut.
 • Limitovaná nabídka: ušetřete 25% na všech zájezdech do Austrálie a na Nový Zéland.
 • Užijte si bezplatné mezipřistání v Abu Dhabi, když si zarezervujete zpáteční let s ETIHAD Airways.
Kód voucheru Etihad Airways

Roční propagační kampaně nabízené společností ETIHAD

Studentská sleva ETIHAD

Studenti mohou při cestování s ETIHAD Airways využívat zlevněné jízdné a další výhody.

Prázdninové balíčky ETIHAD

Prozkoumejte all-inclusive prázdninové balíčky, které zahrnují letenky, ubytování a aktivity pro bezproblémovou dovolenou.

Bonusové míle ETIHAD

Získejte bonusové míle na vybraných letech, což vám umožní nashromáždit více odměn a výhod s věrnostním programem.

Letní slevy ETIHAD

Užijte si zlevněné jízdné a speciální nabídky během letní sezóny, takže je ideální čas na plánování vaší příští dovolené.

Skupinové cestování ETIHAD

Cestujte se skupinou a využijte zlevněné jízdné a personalizované služby pro bezproblémový výlet.

Letištní transfery ETIHAD

Užijte si bezplatné letištní transfery, když si rezervujete let s ETIHAD Airways, a zajistíte si tak pohodlné cestování bez stresu.

Cestovní pojištění ETIHAD

Chraňte sebe a své věci komplexním cestovním pojištěním, které vám během cesty zajistí klid.

Leťte hned, zaplaťte později

Užijte si pohodlí rezervace letu nyní a platby později s flexibilními možnostmi platby.

ETIHAD Rodinné cestování

Využijte slev a speciálních nabídek pro rodiny cestující společně, díky čemuž bude vaše cesta dostupnější a příjemnější.

ETIHAD Business Class Upgrade

Vylepšete si zážitek z cestování využitím exkluzivních nabídek, abyste si užili luxus a pohodlí kajut business třídy.

ETIHAD víkendové pobyty

Objevte vzrušující destinace pro rychlý víkendový útěk s našimi speciálně přizpůsobenými balíčky, včetně letenek a ubytování.

Kampaň pro hosty ETIHAD

Připojte se k věrnostnímu programu a odemkněte exkluzivní výhody, jako je přednostní odbavení, přístup do salonku a bonusové míle.

Vánoční slevy ETIHAD

Letecká společnost ETIHAD Airways nabízí cestovatelům o letošních svátcích vzrušující vánoční slevy. Díky těmto speciálním nabídkám mohou cestující využívat zlevněné jízdné na vybrané lety do různých destinací po celém světě. Ať už plánujete zimní dovolenou nebo o prázdninách navštívíte své blízké, nyní je ideální čas na rezervaci letenek u ETIHAD. Využijte zlevněné jízdné a zažijte prvotřídní služby a pohodlí, kterými je ETIHAD známý. Nenechte si ujít tyto skvělé vánoční nabídky. Rezervujte si letenky s ETIHAD ještě dnes a udělejte si prázdninovou sezónu ještě nezapomenutelnější. Propagační kód Etihad Airways

Více výsledků z podobných kupónových webů

셀틱 팬들 ㅈㄴ 웃기노 ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=theroyal&no=453023
GLASGOW Nuevo Bernabéu ?? 2. listopadu 2022? Camiseta BARATA: CÓDIGO "NDM" 10% SLEVA, "NDM15" odst 15% de sleva: https://bit.ly/3uxNHQt⌚+ Odkaz na RELOJ https://amzn.to/3beyE8d? Vente al...
경기마다 직관가는 현지인 유튭 추천
https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=theroyal&no=451760
Así se vivió en BALAÍDOS: CELTA de VIGO 0-1 REAL MADRID ** Gól de BELLINGHAM CRACK GALÁCTICO...Camiseta BARATA: CÓDIGO "NDM" 12% SLEVA: https://bit.ly/3rO3yMo? APUESTA SIN DINERO REAL: https...
Nadie Tenia Esperanza En AMD Y Mira lo que HIZO ???? (RX7900XTX)
https://userparks.com/info1/4196?page=24
Windows10 Pro (14 €): https://biitt.ly/Drkm3(Yo compro este) ✓11.11 Sale GVGmall Kód de sleva del 25%: SFD20 Win10 ...
De Manila a Bangalore
https://flights.cathaypacific.com/destinations/es_ES/flights-from-manila-to-bengaluru-bangalore
REGRESO EL  cmp-return-date-helptext PASAJEROS/CLASE DE CABINA  cmp-cestovatelé-nápověda Kód Promo (volitelné)  El kód de sleva solo se aplica a las búsquedas con fechas de viaje ...
Kupóny a kódy sleva Spor Londýn
https://rebajas.guru/cupones/Feud-London
podobné AWIN21 2023-12-31 ¡Cupón destacado! Harber London 10% pro srovnání. Kód de sleva Visita Harber London LONDÝN5 Vánoční nabídka Expirado Tiqets – pro získání použijte kód 5%...

Možnosti platby

PAYPAL
Bankovní převod
ApplePay
Kreditní karta
Gift Card

Možnosti odeslání

Emailem

Kontaktní Možnosti

New Airport Road, Khalifa City A, PO Box: 35566. Khalifa City, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
etihadairways
etihad
etihad
www.etihad.com

ETIHAD Úvod

ETIHAD Airways je letecká společnost se sídlem ve Spojených arabských emirátech. ETIHAD nabízí svým cestujícím širokou škálu služeb a zařízení, včetně pohodlného sezení, zábavy na palubě a různých možností stravování. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě a nabízí pohodlné možnosti cestování jak pro obchodní cestující, tak pro turisty. Kromě toho ETIHAD svým zákazníkům často nabízí slevy a propagační akce, které jim umožňují užít si cenově výhodné cestování. Tyto slevy lze získat prostřednictvím oficiálních webových stránek letecké společnosti nebo kontaktováním zákaznického servisu. Ať už plánujete služební cestu nebo dovolenou, ETIHAD Airways nabízí spolehlivé a efektivní cestovní řešení s atraktivními slevami.

Zásady rezervace a zrušení ETIHAD

Rezervaci lze provést prostřednictvím webové stránky, mobilní aplikace nebo kontaktováním týmu zákaznických služeb. Storno lze provést do 24 hodin před plánovaným datem příjezdu bez sankcí. Pokud dojde ke zrušení do 24 hodin od plánovaného data příjezdu, bude účtován storno poplatek odpovídající ceně pobytu na jednu noc. V případě, že se nedostavíte, bude účtována celková částka rezervace. V případě předčasného odjezdu budou zbývající noci rezervace účtovány podle storno podmínek. Rezervační a storno podmínky se mohou lišit u speciálních akcí nebo slev. Kupón Etihad Airways
© 2024 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.