Generické filtry

Hotels.com Slevové kódy a kupóny může 2024

Hotels.com nabízí kupóny a propagační akce, aby svým zákazníkům poskytla možnost ušetřit při rezervaci ubytování. Tyto kupóny a propagační akce naleznete na webu Hotels.com... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.8 - 1 hlasovat
 • 3

Propagační kód na Hotels.com: 8% sleva pro uživatele víz

 • 3

Hotels.com až 10% promo kód

 • 0

15% propagace na Hotels.com objednávejte v aplikaci

 • 3

Hotels.com 10% kód kupónu na celém webu

 • 0

Přijmout až 15% propagace v objednávce aplikace Hotels.com

 • 2

Hotels.com 10% propagační kód na celém webu

12%
 • 5

Nejlepší propagační kód Hotels.com pro tento měsíc: sleva 12 %.

Září 29, 2024 VIZ KÓD VE12
25%
 • 2

Zaregistrujte se nyní na Hotels.com a získejte minimum 25% sleva

31. prosince 2024 VIZ NABÍDKA
10%
 • 2

Kupón Hotels.com: 10% sleva na vybrané hotely

29. prosince 2024 VIZ KÓD PH10
10%
 • 5

10% Propagační kód Hotels.com

Února 28, 2025 VIZ KÓD 0OFF

Kupóny s prošlou platností

10%
 • 1

Nejlepší slevový kód Hotels.com za únor: 10%

Února 29, 2024 VIZ KÓD TELS

Kde najdu slevové kódy Hotels.com

Chcete-li získat slevy s kupónem Hotels.com, je nutné je vyhledat na různých online stránkách nebo pomocí určitých metod, jako je přihlášení k odběru newsletteru nebo instalace mobilní aplikace. Zde na této stránce vám představujeme nejnovější propagační kódy Hotels.com, ale také vám doporučujeme použít jiné způsoby, jak získat slevové kódy Hotels.com.

Zde jsou nejčastější způsoby, jak najít slevové kódy Hotels.com

 • Podívejte se na web Hotels.com, kde najdete slevy a akce.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru Hotels.com a získejte speciální nabídky a exkluzivní propagační akce.
 • Sledujte Hotels.com na sociálních sítích a zůstaňte informováni o nejnovějších slevách a akcích.
 • Stáhněte si aplikaci Hotels.com a dostávejte okamžitá oznámení o slevách a akcích.
 • Podívejte se na stránky s porovnáním cen a najděte nejlepší nabídky dostupné na Hotels.com.
Propagační kód Hotels Com

Jaké typy slevových kódů nabízí Hotels.com

Slevy nabízené propagačními kódy Hotels.com jsou několika typů, a to jak slevové kódy, tak slevy z propagačních nabídek. Důležité jsou nejen slevy získané pomocí propagačního kódu, ale slevy lze získat i jinými způsoby, které uvádíme níže.

Zde jsou nejdůležitější typy slev nabízených společností Hotels.com

 • Slevové kupóny pro hotelové rezervace.
 • Slevy pro členy věrnostního programu Hotels.com Rewards.
 • Speciální nabídky pro skupinové rezervace.
 • Sezónní a prázdninové akce.
 • Slevy pro rezervace na poslední chvíli.
 • Slevové kupóny pro rezervace ve vybraných destinacích.
 • Exkluzivní nabídky pro uživatele mobilních aplikací Hotels.com.
 • Slevy pro prodloužené rezervace.
 • Akce pro rezervace v partnerských hotelech Hotels.com.
Kód kupónu Hotels Com

Pravidla použití slevového kódu Hotels.com

Chcete-li získat slevu s kupónem Hotels.com, musíte dodržovat určitá pravidla. Níže jsme vám poskytli obecná pravidla pro použití propagačního kódu k získání slevy, kterou nabízí.

Nejdůležitější pravidla pro používání propagačního kódu Hotels.com

 • Do příslušného pole zadejte kupón. Slevový kupón je nutné zadat do příslušného pole při procesu rezervace. Toto pole je obvykle označeno jako „Promo kód“ nebo „Slevový kupón“.
 • Slevový kupón platí pouze pro určité typy pokojů a pro určité hotely.
 • Před uplatněním kuponu si nezapomeňte zkontrolovat podmínky kuponu.
 • Slevový kupón lze použít ke snížení celkových nákladů na vaši rezervaci, nelze jej však použít k platbě daní nebo příplatků. Daně a přirážky se platí vždy zvlášť.
 • Slevový kupón nelze kombinovat s jinými kupóny nebo akčními nabídkami. Pokud se pokusíte použít více než jeden kupón nebo propagační nabídku, systém automaticky vybere nejlepší dostupnou nabídku.
 • Slevový kupón je platný po omezenou dobu. Kupón je platný po omezenou dobu: před použitím kuponu zkontrolujte datum vypršení platnosti.
Hotels Com slevový kód

Aktuální akce a kupóny Hotels.com

Na této stránce zveřejňujeme nejnovější propagační kódy pro Hotels.com, abyste mohli využít extra slevu, kdykoli si zarezervujete ubytování prostřednictvím této online rezervační platformy.

Zde najdete nejnovější propagační kódy a slevové nabídky Hotels.com

 • 20% sleva na vaši první rezervaci – Standardní nabídka společnosti Hotels.com, tato akce nabízí a 20% sleva při první rezervaci minimálně 2 nocí. Chcete-li využít této nabídky, zadejte propagační kód do příslušného pole během procesu rezervace.
 • 10% sleva na rezervace na 3 a více nocí – Další standardní nabídka od společnosti Hotels.com, tato akce nabízí a 10% sleva při rezervaci 3 a více nocí. Chcete-li využít této nabídky, zadejte propagační kód do příslušného pole během procesu rezervace.
 • 5% sleva na rezervace 5 a více nocí - Tato akce nabízí a 5% sleva při rezervaci 5 a více nocí. Chcete-li využít této nabídky, zadejte promo kód do příslušného pole během procesu rezervace.
 • 10% sleva na víkendové rezervace - Nabídka platí pouze pro víkendové rezervace, tato akce nabízí a 10% sleva na rezervace v pátek, sobotu nebo neděli. Chcete-li využít této nabídky, zadejte během procesu rezervace do příslušného pole propagační kód „VÍKEND“.
 • 20% sleva na skupinové rezervace - Nabídka platí pouze pro skupinové rezervace minimálně 10 osob, tato akce nabízí a 20% sleva na rezervace. Chcete-li využít této nabídky, kontaktujte zákaznický servis Hotels.com a získejte propagační kód.
 • 10% sleva na rezervace pro členy Hotels.com Rewards - Členové Hotels.com Rewards obdrží a 10% sleva při rezervaci 2 a více nocí. Chcete-li využít této nabídky, přihlaste se ke svému účtu. Hotels.com před provedením rezervace.
 • 5% sleva na rezervace placené přes PayPal.
Hotels Com kód voucheru

Roční propagační kampaně nabízené společností Hotels.com

Hotels.com Letní slevy

S potěšením vám oznamujeme, že Hotels.com aktuálně nabízí letní slevy. Využijte těchto časově omezených nabídek a užijte si výrazné úspory při příští rezervaci hotelu. Díky velkému výběru ubytování po celém světě si můžete najít ideální hotel pro své potřeby a rozpočet. Ať už plánujete odpočinkovou dovolenou na pláži nebo dobrodružnou prohlídku města, Hotels.com vám pomůže. Nenechte si ujít tuto příležitost, jak ušetřit peníze a udělat si letní dovolenou ještě lepší. Rezervujte nyní a začněte plánovat svůj vysněný výlet s Hotels.com.

Hotels.com Černý pátek

Během této časově omezené akce budou mít cestovatelé možnost ušetřit na ubytování po celém světě. Díky širokému výběru dostupných hotelů, od levných až po luxusní resorty, je tu něco, co vyhovuje potřebám a preferencím každého cestovatele. Ať už plánujete víkendový útěk nebo delší dovolenou, zákazníci mohou využít této exkluzivní akce a zajistit si skvělé nabídky na svůj příští pobyt v hotelu. Nenechte si ujít tuto příležitost, jak ušetřit na cestovních výdajích. Navštivte Hotels.com během slevy na Černý pátek a začněte plánovat své další dobrodružství ještě dnes.

Hotels.com Kybernetické pondělí

Tato kampaň je k dispozici každý rok na Cyber ​​Monday a nabízí různé nabídky a slevy na rezervace ubytování. Chcete-li se o této kampani dozvědět více, navštivte webové stránky Hotels.com na Cyber ​​Monday – New Year's Day: Tato kampaň je k dispozici každý rok během prázdnin a nabízí různé nabídky a slevy na rezervace ubytování. Chcete-li se o této kampani dozvědět více, navštivte během prázdnin web Hotels.com – Hotels.com má každý rok vánoční nabídky. Tyto nabídky jsou dostupné pouze po omezenou dobu. Zákazníci mohou využít slevy na hotelové rezervace během prázdnin. To je skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí během Vánoc cestovat a zůstat ve špičkových hotelech. Rezervace lze provést přímo na webu Hotels.com. Nenechte si ujít tyto speciální nabídky a naplánujte si vánoční cestování ještě dnes.

Hotels.com Zimní slevy

Hotels.com s potěšením oznamuje své zimní slevy. Zákazníci mohou nyní využít speciální nabídky a využít zvýhodněné ceny na hotelové rezervace. Ať už plánujete víkendový útěk nebo delší dovolenou, zimní slevy nabízejí skvělou příležitost, jak ušetřit peníze a zároveň si užít pohodlný a příjemný pobyt. Díky široké nabídce hotelů si zákazníci mohou vybrat z různých míst a ubytování podle svých preferencí. Propagační kód Hotels Com

Často kladené otázky o Hotels.com

Nabízí Hotels.com slevové kódy?

V současné době existuje 10 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro Hotels.com v květnu 2024, a nejlepší nabídky kupónů 25% Sleva.

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro Hotels.com?

Jakou slevu mohu získat se slevovým kódem Hotels.com?

Úroveň slevy nabízené slevovým kódem Hotels.com se může lišit v závislosti na konkrétní kampani. Tyto kódy však obvykle mohou nabízet procentní slevu nebo pevnou částku peněz.

Existují nějaká omezení nebo podmínky pro používání slevových kódů Hotels.com?

Ano, pro používání slevových kódů Hotels.com platí určitá omezení a podmínky. Ty mohou zahrnovat doby platnosti, konkrétní destinace nebo určité typy rezervací. Před použitím je důležité přečíst si podmínky spojené s každým kódem.

Mohu pro jednu rezervaci použít více slevových kódů Hotels.com?

Společnost Hotels.com obvykle umožňuje použití pouze jednoho slevového kódu na rezervaci. Před použitím je důležité zkontrolovat podmínky každého kódu a zjistit, zda neexistují nějaká omezení.

Mohu použít slevový kód Hotels.com pro stávající rezervaci?

Slevové kódy Hotels.com je zpravidla nutné zadat při rezervaci. Pokud již máte existující rezervaci, možná nebudete moci později uplatnit slevový kód. Zkontrolujte smluvní podmínky každého kódu, abyste zjistili, zda je to možné.

Co se stane, když při placení nezadám slevový kód Hotels.com?

Pokud při placení nezadáte slevový kód Hotels.com, zaplatíte standardní cenu pokoje bez jakékoli další slevy.

Mohu získat slevový kód Hotels.com, pokud již jsem členem Hotels.com Rewards?

Ano, jako člen Hotels.com Rewards můžete využívat speciální nabídky a slevové kódy. Nezapomeňte se přihlásit k odběru newsletteru Hotels.com, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Jak přidat kupón Hotels.com

Chcete-li získat nejlepší ceny ubytování na Hotels.com, musíte použít platný propagační kupón. Zde je návod, jak nyní přidat kupón Hotels.com:

 • 1
  Vyberte destinaci, kde hledáte ubytování, počet osob a poté klikněte na tlačítko Hledat.
 • 2
  Vyberte požadovaný hotel.
 • 3
  Vyberte si pokoj, který chcete, a klikněte na tlačítko REZERVOVAT a poté zvolte Zaplatit v nemovitosti nebo Zaplatit nyní.
 • 4
  Na nové stránce, na které je potřeba zadat své osobní údaje, vidíte vpravo modrý text „Uplatnit kupón“. Klikněte na to.
 • 5
  Do nového pole napište kupón Hotels.com a klikněte na tlačítko Použít pro získání slevy.
 • 6
  Vyplňte zbývající požadované údaje a kliknutím na tlačítko REZERVOVAT dokončete svou rezervaci ještě dnes na Hotels.com.

Aktuální slevové kódy a nabídky pro Hotels.com

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 10
🎇️ Slevové kódy 7
📌 Nabídky 3
➡️ Nejlepší kupón 12% sleva
🆕 Nejnovější kupón 12% sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 27 2024 května

Nejlepší kódy kupónů pro Hotels.com

KÓD Hotels.com POPIS NABÍDKY Hotels.com VYPRŠÍ
VISA8 Propagační kód na Hotels.com: 8% sleva pro uživatele víz 15
TOTUMHOTELS Hotels.com až 10% promo kód 28
N/A 15% propagace na Hotels.com objednávejte v aplikaci N / A
MCKHTL10 Hotels.com 10% kód kupónu na celém webu 5

Kupóny a nabídky z obchodů podobných Hotels.com

 • 1

Užívat si 5% promo kód na Barcelo.com

 • 1

Propagační kód CONDOR AIRLINES pro tento měsíc: extra sleva 30 $ na letenky

Října 31, 2024 VIZ KÓD fest
 • 4

Propagační kód AIRASIA: 10% sleva na mezinárodní lety

Února 28, 2025 VIZ KÓD ME10
 • 7

Propagační kód ALAMO: použijte jej a ušetřete 15 $

Října 12, 2024 VIZ KÓD A087
 • 30

Nejlepší propagační kód BOOKING.com: použijte jej a ušetřete 6 %. Pouze pokud platíte debetní nebo kreditní kartou VISA

31. prosince 2024 VIZ KÓD BKNG

Více výsledků z podobných kupónových webů

© 2024 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.