Generické filtry

Promo kód KIWI pro lety v prosinci 2022

S Kiwi je cestování mnohem dostupnější a když použijete Kiwi promo kód, koupíte si nejlevnější let a ušetříte více peněz. Porovnejte možnosti letů od 480 poskytovatelů, rezervujte... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 4 hlasů
Navštivte obchod
5%
Prosince 31, 2022 ZÍSKAT KÓD NTER
 • 1

Propagační kód Kiwi.com se slevou 20 EUR

Prosince 31, 2022 ZÍSKAT KÓD NTER
 • 4

Sleva 20 EUR s kódem kupónu KIWI

Prosince 28, 2022 ZÍSKAT KÓD YDAY
Prosince 31, 2022 ZÍSKAT KÓD IDAY
 • 2

SLEVOVÝ KÓD KIWI.COM UŠETŘETE 20 EUR

Prosince 31, 2022 ZÍSKAT KÓD 0LUX
 • exkluzivní
 • 3

Lety pod 100 EUR do nejoblíbenější destinace

Ledna 31, 2024 ZÍSKEJTE DOHODU
 • exkluzivní
 • 3

Využijte záruku Kiwi.com a užívejte si všech jejích výhod

Ledna 31, 2024 ZÍSKEJTE DOHODU

Kupóny s prošlou platností

 • 6

Kiwi.com. Promo kódy Black Flyday až do 50 USD/EUR

Listopadu 28, 2022 ZÍSKAT KÓD page
 • 17

KIWI Promo kód 15 EUR sleva

Listopadu 21, 2022 ZÍSKAT KÓD 5EUR
 • 6

SLEVA 15 EUR při nákupu nad 199 EUR na kiwi.com

Listopadu 21, 2022 ZÍSKAT KÓD SE15

Aktuální slevové kódy a nabídky pro KIWI

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 20
🎇️ Slevové kódy 17
📌 Nabídky 3
➡️ Nejlepší kupón 5% sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 06 2022 prosince

Často kladené otázky o KIWI

Nabízí KIWI propagační kódy?

V současné době existuje 20 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro KIWI v prosinci 2022, a nejlepší nabídky kupónů 5% Sleva

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro KIWI?

Jak získám propagační kód Kiwi?

Kódy kuponů najdete na kiwi.com. Najdete je také na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu. Náš web je hlavním zdrojem kuponů. Slevy Kiwi.com jsou zvláštním středem naší pozornosti.

Kam zadáváte propagační kód na Kiwi?

V kroku pokladny na stránce kiwi.com klikněte na „Chcete použít kód kupónu?“ Poté v poli „Uplatnit propagační kód“ vložte kód, abyste mohli ušetřit.

Proč můj propagační kód Kiwi nefunguje?

Propagační kód Kiwi je obecně neplatný, pokud vypršela jeho platnost nebo byl použit. Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste svůj Kiwi kupón již použili, nebudete moci znovu uplatnit stejný promo kód Kiwi.

Je Kiwi.com vratná?

Ano, svou cestu můžete zrušit a požádat o vrácení peněz prostřednictvím svého účtu Kiwi.com. Vaše možnosti vrácení peněz budou záviset na tom, zda přepravce zrušil vaši cestu, nebo jste to vy, kdo zrušil.

Jak úspěšně přidat propagační kód na Kiwi.com

Uplatnění kódů voucherů pro ušetření na letech Kiwi.com je velmi snadné. Postupujte podle následujících 5 kroků.

 • 1
  V případě letu vyberte letiště odletu, letiště, kam chcete přiletět a datum odletu a návratu.
 • 2
  Vyberte si let, který vám nejlépe vyhovuje.
 • 3
  Pro snadnější rezervaci se přihlaste. Vyplňte kontaktní údaje pro každého cestujícího. Vyberte jednu možnost: kabinové nebo příruční zavazadlo
 • 4
  Vyberte jízdné, vyberte, zda chcete ochranu před narušením, vyberte sedadlo a pokračujte k platbě.
 • 5
  Po fakturačních údajích najdete text „Uplatnit promo kód“. Klikněte na to. Do speciálního pole zadáte svůj KIWI.com kód a kliknutím na tlačítko Použít získáte slevu.

Ušetřete více s promo kódem Kiwi

Kiwi nabízí odběratelům newsletteru promo kódy. Jako odběratel newsletteru budete první, kdo se dozví o všech nových nabídkách a získáte náhled na všechny aktuální promo kódy dříve než kdokoli jiný. Chcete-li se přihlásit k odběru jejich newsletteru, přejděte na konec webu Kiwi. Poté, co se přihlásíte k odběru, uvidíte náhled jejich nejnovějších nabídek, které pak můžete zkopírovat a použít pro slevy nebo výhody. Kiwi také nabízí studentské slevy. Studentská sleva má formu a Kód kupónu kiwi. Sleva platí až šest měsíců. Jakmile kód kupónu použijete, již není platný. Budete muset počkat do příště, abyste získali další.

Proč zvolit rezervaci letenek od Kiwi.com

Let Kiwi.com vám umožňuje vyhledávat nízkonákladové lety do více destinací. Jakmile si vyberete město a datum odjezdu, stránka najde nejlepší nabídky. Vyhledává nejlevnější trasy napříč více leteckými společnostmi, včetně code-share a menších leteckých společností. Do stejného itineráře můžete také přidat destinaci nebo více destinací a stránka vyhledá nejlevnější dostupný let pro každou etapu. Můžete například letět ze San Francisca do Paříže přes Madrid a poté se vrátit do San Francisca přes Londýn. Kiwi můžete také použít k vyhledání nejlepších letů pro váš itinerář, pokud zmeškáte spojení.

Kiwi.com je jednoduchý a snadno se používá. Kombinace letů s jinými druhy dopravy, jako jsou vlakové a autobusové jízdenky, je možná. Přes web si také můžete rezervovat návazné lety. Díky tomu je Kiwi dobrou volbou pro last minute nebo komplikované itineráře. Před rezervací byste si však měli ověřit dostupnost určitých letů na tomto webu.

Stránka Kiwi.com nabízí dynamický design, který usnadňuje porovnání letů. Vyhledávací nástroj Kiwi automaticky najde nejlepší ceny pro vaši cestu a dokonce vám umožní přizpůsobit výsledky vašim konkrétním potřebám. Nabízí také funkci upozornění na cenu, takže můžete na svůj telefon dostávat vyskakovací zprávy, když jsou k dispozici nejlepší nabídky.

 

Výhody Kiwi Mobile App

Kiwi vám umožňuje vytvářet upozornění na cenu a aplikace vás upozorní, když jsou ceny správné. Můžete také nastavit časový rámec a přijímat vyskakovací zprávy prostřednictvím smartphonu. Můžete také nastavit cíl a výchozí bod. Aplikace vás spojí s vaším cílem. Pokud například cestujete z Toronta do Milána, můžete vytvořit upozornění na lety, které jsou méně než poloviční oproti původní destinaci.

Záruka kiwi – jak to funguje?

Záruka Kiwi.com vám pomůže dostat se do cíle, pokud se na vašem letu něco pokazí. Nejprve však musíte kontaktovat leteckou společnost. Někteří zákazníci zmeškali lety, protože nekontaktovali Kiwi nebo se pokusili problém vyřešit sami. Před rezervací nového letu musíte kontaktovat leteckou společnost. V opačném případě nebudete mít nárok na záruku.

Záruka Kiwi vám umožní nastoupit na další let zdarma, pokud je váš let zpožděn. Pokud je váš let zpožděn o více než čtyři hodiny, letecká společnost vám proplatí náklady na přenocování. Pokud zmeškáte spojení, dostanete také jídlo v hodnotě 10 USD.

Nejlepší kupónové kódy pro KIWI

TYP POPIS VYPRŠÍ
Kód Propagační kód Kiwi.com se slevou 20 EUR Prosince 31, 2022
Kód Kód kupónu Kiwi.com Sleva 10 EUR Prosince 31, 2022
Kód Sleva 20 EUR s kódem kupónu KIWI Prosince 28, 2022
Kód Sleva 10 EUR při nákupu nad 150 EUR. Detail slevy: 10 EUR. Prosince 31, 2022

Více výsledků z podobných kupónových webů

Možnosti platby

PAYPAL
Bankovní převod
ApplePay
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Standardní doprava

Kontaktní Možnosti

Kiwi.com sro, Česká republika
+44 20 3769 1878
kiwi.com
/kiwicom247
© 2022 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.