Generické filtry

LOT slevový kód a kupóny června 2024

LOT.com s potěšením oznamuje zavedení kupónů a akcí pro své vážené zákazníky. Tyto kupóny a akce jsou navrženy tak, aby nabízely úspory a další... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 4.8 - 1 hlasovat
 • 15

10% propagační kód na LOT.com

Června 11, 2025 VIZ KÓD EK24
 • 34

Kód kupónu na LOT.com: až 15% sleva

15%
 • 23

Slevový kód LOT Polish Airlines: ušetřete 15%

Října 31, 2024 VIZ KÓD EK15
10%
 • 30

Slevový kód LOT.com: ušetřete 10%

Září 29, 2024 VIZ KÓD 2018
20%
 • 35

Až do 20% sleva s tímto promo kódem LOT.com

Ledna 31, 2025 VIZ KÓD MO20

Kde můžete najít slevové kódy LOT.com

Propagační kódy pro LOT.com Polish Airline jsou dostupné prostřednictvím několika komunikačních kanálů. Těmito komunikačními kanály jsou: odběr newsletteru, hlavní stránka LOT.com, webové stránky s propagačními kódy, stránky sociálních médií LOT.com atd. Níže jsme připravili seznam metod, kterými můžete získat propagační kódy LOT.com a slevové nabídky.

Zde zjistíte, kde můžete získat slevové kódy LOT.com

 • Navštivte oficiální stránky LOT.com.
 • Hledejte na webu sekci „Dohody“ nebo „Propagace“.
 • Zkontrolujte, zda nejsou zmíněny nějaké probíhající kampaně se slevovými kódy.
 • Přihlaste se k odběru newsletteru LOT.com a získejte aktualizace o všech dostupných slevových kódech.
 • Sledujte LOT.com na platformách sociálních médií, jako je Facebook, Twitter a Instagram.
 • Dávejte si pozor na jakékoli propagační e-maily nebo reklamy od LOT.com.
 • Pro informace o aktuálních nabídkách slevových kódů kontaktujte zákaznický servis LOT.com.
 • Zvažte registraci do věrnostního programu LOT.com pro exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám a slevovým kódům.
Propagační kód LOT Polish Airlines

Jaké typy propagačních kódů a slev nabízí LOT.com

Kromě klasických slev nabízených propagačním kódem LOT.com nebo akční nabídkou LOT.com existuje několik typů slev, které tato letecká společnost nabízí. Abychom vám usnadnili zjištění, které to jsou, níže jsme pro vás připravili seznam všech typů akčních nabídek a slevových kódů LOT.com.

Zde najdete všechny typy slevových kódů LOT.com a propagačních nabídek

 • Slevové kódy: LOT.com Airlines nabízí různé slevové kódy, které lze použít během procesu rezervace a získat procento nebo pevnou částku z celkového tarifu. Tyto kódy jsou obvykle distribuovány prostřednictvím propagačních e-mailů nebo na oficiálních stránkách letecké společnosti.
 • Doprovodné kódy: Letecká společnost LOT.com příležitostně nabízí doprovodné kódy, které zákazníkům umožňují přivést spolucestujícího za zvýhodněnou cenu. Tyto kódy jsou obvykle platné pro určité trasy a cestovní období a lze je uplatnit během procesu rezervace.
 • Upgradovací kódy: LOT.com Airlines nabízí upgradovací kódy, které lze použít k upgradu na vyšší třídu služeb, například z ekonomické na business třídu. Tyto kódy jsou často nabízeny jako součást speciálních akcí nebo věrnostních programů.
 • Kódy balíčků: Letecká společnost LOT.com Airlines nabízí kódy balíčků, které poskytují slevy nebo další výhody, když si společně zarezervujete let a hotel nebo let a pronájem auta. Tyto kódy lze zadat během procesu rezervace, abyste obdrželi konkrétní nabídku balíčku.
 • Kódy věrných cestujících: Letecká společnost LOT.com Airlines odměňuje své věrné cestující speciálními kódy, které lze použít k uplatnění bezplatných letů nebo upgradů. Tyto kódy se obvykle získávají získáním určitého počtu mil nebo létáním určitého počtu úseků s leteckou společností.
 • Skupinové kódy: LOT.com Airlines nabízí skupinové kódy pro zákazníky cestující ve skupinách určité velikosti. Tyto kódy nabízejí zlevněné jízdné nebo další výhody pro skupinové rezervace, jako jsou flexibilní možnosti platby nebo vyhrazená podpora zákaznických služeb.
 • Propagační kódy: Společnost LOT.com Airlines příležitostně vydává propagační kódy, které lze použít k získání slev nebo exkluzivních výhod. Tyto kódy jsou často spojeny s určitými marketingovými kampaněmi nebo partnerstvími a jsou obvykle distribuovány prostřednictvím různých kanálů, jako jsou sociální média nebo reklamní kampaně.
Kód kupónu LOT Polish Airlines

Pravidla pro používání propagačního kódu LOT.com

Propagační kód LOT.com funguje správně, pouze pokud dodržujete určitá pravidla použití. Níže jsme připravili seznam 8 pravidel pro použití kupónu LOT.com. Nutno zmínit, že slevový kód LOT.com doporučujeme použít až po přečtení těchto 8 pravidel.

8 pravidel pro použití slevového kódu LOT.com

 • Slevový kupón lze použít pouze na lety provozované společností LOT.com Airlines.
 • Kupón je platný pouze na jedno použití a nelze jej kombinovat s jinými slevami nebo akcemi.
 • Chcete-li kupón použít, zadejte jedinečný kód poskytnutý během procesu rezervace na webu LOT.com Airlines.
 • Kupón se vztahuje na všechny třídy jízdného včetně ekonomické, prémiové ekonomické, obchodní a první třídy.
 • Výše slevy bude uplatněna na celkové jízdné včetně daní a poplatků.
 • Kupón je platný po omezenou dobu, jak je uvedeno v obchodních podmínkách.
 • V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů týkajících se kuponu se prosím obraťte na zákaznický servis LOT.com Airlines.
 • LOT.com Airlines si vyhrazuje právo kdykoli změnit nebo zrušit nabídku kuponu bez předchozího upozornění.
Slevový kód LOT Polish Airlines

Aktuální akce LOT.com a slevové kódy

Než si zarezervujete letenku u LOT.com Airlines, doporučujeme vám prohlédnout si 10 nejnovějších propagačních nabídek a slevových kódů LOT.com, abyste věděli, jakou akci si vybrat, a získali tak nejlepší cenu za letenku, kterou si chcete zarezervovat. Nyní.

10 nejnovějších propagačních kódů LOT.com a slevových nabídek

 • 50% sleva na všechny mezinárodní lety rezervované předem.
 • Zdarma další zavazadlo pro studenty cestující do Evropy s platným studentským průkazem.
 • 20% sleva na letenky v business třídě na lety mezi New Yorkem a Varšavou.
 • Kupte si jeden a získejte jednu bezplatnou nabídku na vnitrostátní lety v rámci Polska.
 • 10% sleva na všechny lety do Asie při rezervaci přes mobilní aplikaci LOT.com Airlines.
 • Bezplatný přístup do LOT.com Business Lounge pro cestující v business třídě. 15% sleva na lety do vybraných evropských destinací v době mimo špičku.
 • Bezplatné Wi-Fi za letu pro všechny cestující v prémiové ekonomické třídě.
 • 25% sleva na letenky do Varšavy pro členy věrnostního programu LOT.com Airlines.
 • Speciální skupinové tarify jsou k dispozici pro rezervace 10 a více cestujících.
Kód voucheru LOT Polish Airlines

Roční propagační kampaně LOT.com

LOT.com Early Bird Promotions

Letecká společnost LOT.com Airlines s potěšením oznamuje spuštění kampaně „Early Bird Promotions“. Tato exkluzivní akce nabízí zákazníkům možnost rezervovat si lety předem a těžit z výrazných úspor. Využitím této časově omezené nabídky si mohou cestující zajistit svá místa za zlevněné jízdné a zajistit si tak cestování bez stresu a nákladově efektivní. Díky široké škále destinací, ze kterých si mohou zákazníci vybrat, mohou objevovat oblíbená města, relaxovat na úchvatných plážích nebo se pustit do vzrušujících dobrodružství. Moderní letadla LOT.com, známá svou bezpečností a pohodlím, dopraví cestující do požadovaných destinací s maximálním pohodlím. Kromě toho se specializovaný a profesionální personál zavazuje poskytovat výjimečné služby a zajistit hladkou cestu od začátku do konce. Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou příležitost ušetřit na další cestě s LOT.com Airlines. Rezervujte si lety včas a zažijte svět s LOT.com.

LOT.com Rodinné nabídky jízdného

Letecká společnost LOT.com v současné době nabízí nabídky rodinných tarifů, které jsou navrženy tak, aby rodinám poskytovaly cenově výhodné možnosti cestování. Tyto tarify jsou k dispozici pro vnitrostátní i mezinárodní lety a umožňují rodinám objevovat různé destinace. S Family Fares Promotions mohou rodiny využívat zlevněné letenky, díky čemuž je společné cestování dostupnější. Tato nabídka je součástí závazku společnosti LOT.com Airlines učinit cestování cenově dostupným pro rodiny a zajistit, aby si při objevování světa vytvořily trvalé vzpomínky.

Vánoční akce LOT.com

LOT.com Airlines s potěšením oznamuje naše vánoční akce. Nabízí exkluzivní nabídky letů do různých destinací během prázdnin. Využijte zlevněné jízdné a užijte si nezapomenutelné vánoční svátky. Rezervujte si letenky již nyní a zažijte výjimečné služby a pohodlí, kterými je LOT.com Airlines známá. Nenechte si ujít tuto časově omezenou nabídku. Navštivte webové stránky nebo kontaktujte náš zákaznický servis pro více informací.

Zimní akce LOT.com

Letecká společnost LOT.com Airlines s potěšením oznamuje své zimní akce. Využijte speciální nabídky a užijte si nezapomenutelné cestovatelské zážitky. Rezervujte si letenky nyní a získejte zlevněné jízdné do různých destinací. Ať už plánujete lyžařský výlet nebo hledáte teplý útěk, LOT.com Airlines vám pomůže. Rozsáhlá síť tras poskytuje pohodlné spojení a flexibilní možnosti cestování. Navíc díky prvotřídním službám a pohodlným letadlům bude váš výlet příjemný. Nenechte si ujít tuto příležitost prozkoumat nové destinace nebo navštívit své blízké během zimní sezóny. Rezervujte si letenky ještě dnes a zažijte výjimečnou službu LOT.com Airlines, kterou jsou známé.

Letní akce LOT.com

LOT.com Airlines s potěšením oznamuje naše letní akce. Jako přední letecká společnost v regionu se zavázala poskytovat zákazníkům výjimečné služby a hodnotu. Po omezenou dobu nabízejí zlevněné jízdné na vybraných trasách, což vám umožní prozkoumat nové destinace nebo navštívit své blízké za zlomek ceny. Nabídka letních balíčků navíc zahrnuje ubytování v hotelu a zlevněné zapůjčení auta, což zajišťuje bezproblémový a příjemný zážitek z cestování. Nenechte si ujít tyto neuvěřitelné nabídky, zarezervujte si svůj letní pobyt u LOT.com Airlines ještě dnes a zažijte rozdíl v létání s těmi nejlepšími.

Akce LOT.com Černý pátek a Cyber ​​Monday

Letecká společnost LOT.com Airlines s potěšením oznamuje neuvěřitelné akce Černý pátek a Cyber ​​Monday. Během těchto časově omezených akcí mohou zákazníci využívat exkluzivní slevy na lety do široké škály destinací. Ať už plánujete služební cestu nebo zaslouženou dovolenou, nyní je ideální čas zarezervovat si let s LOT.com Airlines. Využijte bezkonkurenční nabídky a ušetřete na svém dalším cestovatelském dobrodružství. Nenechte si ujít tuto příležitost zažít prvotřídní služby za zlomek ceny. Navštivte webovou stránku, kde se dozvíte více o nabídkách Black Friday a Cyber ​​Monday. Rezervujte nyní a začněte odpočítávat dny do vaší další nezapomenutelné cesty s LOT.com Airlines.

Novoroční akce LOT.com

LOT.com Airlines s potěšením oznamuje naše novoroční akce. Na oslavu Nového roku nabízejí exkluzivní slevy na vybrané lety do různých destinací. Ať už plánujete romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo služební cestu, LOT.com Airlines má pro vás perfektní nabídku. Využijte časově omezené akce a zarezervujte si svůj příští let u nás. Nenechte si ujít tuto příležitost, jak ušetřit na cestovních výdajích. Navštivte naše webové stránky nebo kontaktujte náš tým zákaznické podpory, kde se dozvíte více o našich novoročních akcích a zarezervujte si vstupenky ještě dnes. Cestujte s důvěrou a pohodlím s LOT.com Airlines. Propagační kód LOT Polish Airlines

Často kladené otázky o LOT

Nabízí LOT slevové kódy?

V současné době existuje 7 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro LOT v červnu 2024, a nejlepší nabídky kupónů 20% Sleva.

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro LOT?

Co mám dělat, když můj slevový kód LOT.com nefunguje?

Pokud váš slevový kód nefunguje, ujistěte se, že jste jej zadali správně a že je stále platný. Pokud problém přetrvává, požádejte o pomoc zákaznický servis LOT.com Airlines. Pro rychlé vyřešení jim poskytněte podrobnosti o vašem slevovém kódu a případná chybová hlášení.

Lze slevové kódy LOT.com použít pro skupinové rezervace?

Slevové kódy mohou mít omezení ve své použitelnosti na skupinové rezervace. Doporučujeme, abyste si prostudovali podmínky každého slevového kódu, abyste zjistili, zda jej lze použít pro skupinové rezervace.

Lze slevové kódy LOT.com kombinovat s jinými akcemi?

V některých případech lze slevové kódy kombinovat s jinými akcemi nebo nabídkami. To však podléhá podmínkám každého slevového kódu. Je vhodné zkontrolovat konkrétní podrobnosti slevového kódu, abyste zjistili, zda jej lze použít ve spojení s jinými akcemi.

Lze slevové kódy LOT.com použít na jakýkoli let?

Slevové kódy mohou mít určitá omezení, například je lze použít pouze na určité lety, destinace nebo cestovní období. Pro zajištění způsobilosti je důležité pečlivě si přečíst podmínky spojené s každým slevovým kódem.

Co jsou slevové kódy LOT.com?

Slevové kódy jsou alfanumerické kódy, které lze použít k získání slevy na nákupy uskutečněné na webu LOT.com Airlines.

Jsou slevové kódy LOT.com přenosné?

Slevové kódy jsou obecně nepřenosné a může je použít pouze osoba, které byly vydány. Pokus o převod nebo prodej slevových kódů je v rozporu s podmínkami stanovenými společností LOT.com Airlines.

Jak přidat HODNĚ slevový kód

Pokud si chcete zarezervovat let s polskou leteckou společností LOT, použijte slevový kód pro získání nejlepší ceny. Kupón LOT lze použít pouze na oficiálních stránkách LOT.com takto:

 • 1
  Vyberte si odletové a cílové letiště, datum cesty a počet cestujících. Nemačkejte tlačítko Hledat!
 • 2
  Klikněte na text „+ mám slevový kód“.
 • 3
  Do pole, které se otevře, napište propagační kód LOT.
 • 4
  Kliknutím na tlačítko Hledat zobrazíte dostupné možnosti letů, které již zahrnují slevu nabízenou propagačním kódem LOT.com.
 • 5
  Vyberte si let, který vám vyhovuje, a dokončete rezervaci ještě dnes na LOT.com.

Aktuální slevové kódy a nabídky pro LOT

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 7
🎇️ Slevové kódy 7
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón 20% Sleva
🆕 Nejnovější kupón 10% Sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 22 června 2024

Nejlepší kupónové kódy pro LOT

KÓD ŠARŽE POPIS NABÍDKY VYPRŠÍ
LOTEK24 10% propagační kód na LOT.com Června 11, 2025
lot15 Kód kupónu na LOT.com: až 15% sleva 14
ly2018 Nejlepší propagační kód LOT Polish Airlines: extra 10% sleva na mezinárodní lety Července 31, 2024
BLACKWEEK15 Slevový kód LOT Polish Airlines: ušetřete 15% Října 31, 2024

Kupóny a nabídky z obchodů podobných LOT

 • 1

8% kód kupónu na RentalCars.com

Července 27, 2025 VIZ KÓD ELP8
 • 1

Propagační kód Budget.com: až 35% sleva

Července 18, 2025 VIZ KÓD 6102
 • 1

Priceline.com 10% slevový kód

Července 18, 2025 VIZ KÓD ES10
 • 4

Hotels.com až 10% slevový kód

Července 25, 2025 VIZ KÓD TELS
 • 2

Kód kupónu na VRBO.com: sleva 50 USD na minimálně 3 noci

Července 23, 2025 VIZ KÓD WEEK

Více výsledků z podobných kupónových webů

© 2024 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.