Generické filtry

EXPEDIA slevový kód a kupóny může 2024

Expedia.com nabízí širokou škálu kupónů a propagačních akcí, které cestujícím pomohou ušetřit peníze za rezervace. Tyto slevy lze nalézt na webu Expedia.com prostřednictvím jejich... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 1 hlasovat
 • 3

Až do 25% sleva na EXPEDIA.com

 • 4

Promo kód na EXPEDIA.com: sleva 30 USD

30%
 • 8

Propagační kód EXPEDIA: extra sleva 30 $

Července 31, 2024 VIZ KÓD FEB5
$30
 • 8

30 USD propagační kód EXPEDIA

Listopadu 30, 2024 VIZ KÓD DAY5
25%
 • 8

25% EXPEDIA slevový kód

Února 28, 2025 VIZ KÓD DAY5
$20
 • 5

Extra sleva 20 $ s tímto propagačním kódem EXPEDIA pro hotely

Ledna 31, 2025 VIZ KÓD DAY5

Kde najdu slevové kódy EXPEDIA

Nejlepší způsob, jak zjistit slevové kódy pro online cestovní kancelář EXPEDIA, je naše vyhrazená stránka, kde zveřejňujeme nejnovější promo kódy pro EXPEDIA a další online cestovní kanceláře. Někdy však můžete získat propagační kódy EXPEDIA také z jiných zdrojů, jako je oficiální newsletter EXPEDIA, vyhledávače Google nebo BING, sítě sociálních médií atd.

Zjistěte, kde můžete získat slevové kódy EXPEDIA

 • Přihlaste se k odběru newsletteru EXPEDIA a získejte exkluzivní slevové kódy.
 • Sledujte EXPEDIA na platformách sociálních médií, jako je Facebook a Twitter, kde najdete aktuální informace o propagačních nabídkách a slevových kódech.
 • Pravidelně sledujte webové stránky EXPEDIA, kde najdete veškeré probíhající akce nebo speciální nabídky.
 • Pomocí vyhledávače vyhledejte webové stránky nebo fóra, které by mohly mít přístup ke slevovým kódům EXPEDIA.
 • Zvažte přihlášení do věrnostního programu EXPEDIA, abyste získali další slevy a přístup k exkluzivním nabídkám.
 • Sledujte web EXPEDIA pro sezónní výprodeje a prázdninové akce.
 • Kontaktujte zákaznický servis EXPEDIA a zeptejte se na dostupné slevové kódy nebo speciální nabídky.
Promo kód EXPEDIA

Jaké typy propagačních kódů EXPEDIA nabízí

EXPEDIA nabízí ne méně než 7 typů propagačních nabídek a slevových kódů, které lze použít pro online rezervace. Zde si vyberte, který typ slevového kódu EXPEDIA vám vyhovuje a použijte jej pro vaši rezervaci, kterou chcete provést ještě dnes.

K dispozici jsou všechny typy slevových kódů EXPEDIA

 • Procentní slevy: EXPEDIA.com nabízí kódy kuponů, které zákazníkům poskytují určité procento z jejich celkového nákupu. Tyto slevy se mohou pohybovat od 10% na 50% nebo více, v závislosti na propagaci.
 • Paušální slevy: Dalším typem kódu kupónu, který EXPEDIA.com nabízí, je paušální sleva. Tyto kódy poskytují zákazníkům slevu na nákup v určité dolarové výši bez ohledu na celkové náklady.
 • Nabídky balíčků: EXPEDIA.com také nabízí kódy kuponů pro nabídky balíčků. Tyto kódy umožňují zákazníkům ušetřit peníze, když si zarezervují let a hotel společně, nebo když k rezervaci přidají doplňky, jako je půjčení auta nebo aktivity.
 • Zdarma: EXPEDIA.com příležitostně nabízí kódy kuponů, které zákazníkům dávají zdarma. Ty mohou zahrnovat bezplatné upgrady, snídani zdarma nebo jiné výhody ke zlepšení zážitku z cestování.
 • Věrnostní odměny: EXPEDIA.com má věrnostní program s názvem EXPEDIA Rewards, který nabízí členům exkluzivní kódy kuponů a slevy.
 • Tyto kódy mohou poskytnout další úspory nebo speciální výhody pro věrné zákazníky.
 • Sezónní akce: EXPEDIA.com často pořádá sezónní akce, jako jsou slevy na letní dovolenou nebo prázdninové cestování.
 • Tyto kódy kupónů jsou časově omezené a často se shodují s oblíbenými obdobími cestování.
 • E-mail a exkluzivní kódy pro mobilní aplikaci EXPEDIA: EXPEDIA.com zasílá promo kódy odběratelům jejich e-mailového zpravodaje a uživatelům jejich mobilní aplikace. Tyto kódy jsou exkluzivní pro tyto kanály a mohou poskytnout další úspory pro ty, kteří si předplatí aplikaci nebo ji používají.
Kód kupónu EXPEDIA

Pravidla používání propagačních kódů EXPEDIA

Pokud jste použili propagační kód EXPEDIA a nedostali jste slevu, kterou nabízí v popisu, je velmi pravděpodobné, že jste nedodrželi jedno nebo více z těchto pravidel. Před použitím propagačního kódu EXPEDIA vám doporučujeme, abyste si jej pečlivě přečetli.

8 pravidel pro použití slevového kódu EXPEDIA

 • Kupón EXPEDIA lze použít pouze pro způsobilé rezervace provedené na webových stránkách EXPEDIA nebo v mobilní aplikaci.
 • Kupón nelze uplatnit na letenky, půjčovny aut nebo aktivity rezervované samostatně.
 • Kupón je platný po omezenou dobu a je nutné jej uplatnit před datem vypršení platnosti.
 • Na jednu rezervaci lze použít pouze jeden kupón – kupón nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami.
 • Kupon je nepřenosný a nelze jej vyměnit za hotovost.
 • Pokud je rezervace zrušena nebo změněna, kupón již nemusí být platný.
 • EXPEDIA si vyhrazuje právo kupón kdykoli zrušit nebo upravit.
 • Mohou platit další smluvní podmínky. Další informace naleznete v podrobnostech konkrétního kuponu.
Slevový kód EXPEDIA

Aktuální akce a slevové kódy EXPEDIA

Mezi 10 nejnovějšími propagačními nabídkami a slevovými kódy EXPEDIA je jeden, který vám dá 40% sleva na hotely v akční nabídce, kupón s extra 25% sleva na prázdninové balíčky, kupon s 10% sleva na last minute rezervace a další.

10 nejnovějších propagačních kódů EXPEDIA a slevových nabídek

 • Ušetřete až 40% na hotelové rezervace s aktuálními akcemi EXPEDIA.
 • Získejte exkluzivní slevy až 30% zlevněné lety do oblíbených destinací.
 • Užijte si speciální nabídky s 25% slevy na prázdninové balíčky včetně letenek a hotelů.
 • Využijte časově omezené nabídky půjčoven aut.
 • Získejte body odměn za každou rezervaci provedenou prostřednictvím EXPEDIA.
 • Získejte okamžité slevy přihlášením k odběru e-mailového zpravodaje EXPEDIA.
 • Pomocí propagačních kódů odemkněte další úspory u vybraných rezervací.
 • Získejte přístup k nabídkám a výhodám pouze pro členy s věrnostním programem EXPEDIA.
 • Využijte flexibilní storno podmínky pro většinu rezervací.
 • Využijte garanci ceny EXPEDIA pro klid v duši.
Kód poukázky EXPEDIA

Roční propagační kampaně nabízené společností EXPEDIA

Akce na černý pátek EXPEDIA

EXPEDIA je známá online cestovní kancelář nabízející širokou škálu cestovních služeb včetně letenek, hotelů, půjčoven aut a dovolenkových balíčků. EXPEDIA se každoročně účastní prodejní akce Black Friday, která zákazníkům nabízí možnost ušetřit na rezervacích zájezdů. Během Black Friday slevy EXPEDIA mohou zákazníci očekávat slevy na lety do oblíbených destinací, zlevněné ceny hotelových pobytů a speciální nabídky dovolenkových balíčků. Pro cestovatele je to skvělá příležitost, jak si naplánovat své cesty a zároveň ušetřit peníze. Sledujte akci EXPEDIA Black Friday, abyste využili těchto nabídek a proměnili své cestovatelské sny ve skutečnost.

Akce EXPEDIA Cyber ​​Monday

EXPEDIA nabízí speciální akce na Cyber ​​Monday. Tyto akce zahrnují zvýhodněné ceny letenek, hotelů a dovolenkových balíčků. Zákazníci mohou ušetřit až 50% na vybrané lety a hotely při rezervaci přes EXPEDIA na Cyber ​​Monday. EXPEDIA navíc nabízí exkluzivní nabídky a slevy na zájezdy do oblíbených destinací po celém světě. Tyto akce jsou k dispozici pouze po omezenou dobu, takže zákazníkům doporučujeme, aby tyto úspory využili, dokud jsou.

Letní akce EXPEDIA

Tyto slevy jsou k dispozici na širokou škálu možností cestování, včetně letenek, hotelů a dovolenkových balíčků. Zákazníci mohou ušetřit až 50% na vybrané destinace a ubytování. Slevy se vztahují na vnitrostátní i mezinárodní cesty. Pro využití těchto letních úspor mohou zákazníci navštívit web EXPEDIA nebo využít mobilní aplikaci EXPEDIA. Slevy jsou platné pouze po omezenou dobu, proto zákazníkům doporučujeme, aby si zájezd zarezervovali co nejdříve. Letní slevy EXPEDIA nabízejí cestujícím skvělou příležitost, jak ušetřit peníze a užít si letní dovolenou.

Zimní akce EXPEDIA

EXPEDIA aktuálně nabízí zimní slevy. Tyto slevy jsou dostupné na širokou škálu cestovních služeb, jako jsou letenky, hotely a prázdninové balíčky. Zákazníci mohou ušetřit až 50% na vybrané destinace a ubytování. Slevy platí pouze po omezenou dobu, proto doporučujeme rezervaci co nejdříve. EXPEDIA garantuje nejlepší cenu u všech rezervací a zákazníci mohou také získávat body odměn za budoucí cestování. Chcete-li využít tyto zimní slevy, navštivte webové stránky EXPEDIA nebo kontaktujte zákaznický servis pro více informací.

Vánoční akce EXPEDIA

EXPEDIA aktuálně nabízí vánoční akce. Tyto akce zahrnují slevy na hotely, lety a prázdninové balíčky. Zákazníci mohou ušetřit až 50% ve vybraných hotelech v oblíbených destinacích. Kromě toho existují speciální nabídky letenek do různých měst po celém světě. EXPEDIA také nabízí exkluzivní prázdninové balíčky, které kombinují letenky a ubytování v hotelu za zvýhodněné ceny. Tyto akce jsou k dispozici pouze po omezenou dobu, takže zákazníkům doporučujeme, aby si své cestovní plány zarezervovali co nejdříve.

Novoroční akce EXPEDIA

EXPEDIA aktuálně nabízí novoroční slevy. Tyto slevy jsou dostupné po omezenou dobu a vztahují se na různé cestovní rezervace. Zákazníci mohou ušetřit za letenky, hotely, prázdninové balíčky a další. Je vhodné zkontrolovat webové stránky EXPEDIA pro určité nabídky a promo kódy. Pro zajištění nejlepší ceny se doporučuje rezervace předem. Využijte tyto novoroční slevy k plánování své další cesty a ušetřete peníze.

EXPEDIA velikonoční akce

EXPEDIA nabízí velikonoční slevy. Tyto slevy jsou k dispozici na různé cestovní balíčky včetně letenek, hotelů a půjčoven aut. Zákazníci mohou ušetřit až 50% na vybrané destinace a ubytování. Slevy platí pro rezervace provedené mezi datem zahájení a datem ukončení. Pro využití těchto nabídek mohou zákazníci navštívit webové stránky EXPEDIA nebo použít mobilní aplikaci EXPEDIA. Je důležité si uvědomit, že platí smluvní podmínky a dostupnost se může změnit.

Valentýnské akce EXPEDIA

EXPEDIA nabízí slevy a speciální nabídky na Valentýna. Tyto slevy jsou k dispozici na různé cestovní balíčky včetně letenek, hotelů a dovolenkových balíčků. Zákazníci mohou ušetřit až 50% na vybrané hotely a lety při rezervaci přes EXPEDIA. Kromě toho jsou k dispozici exkluzivní nabídky pro páry, jako jsou romantické pobyty a lázeňské balíčky. Valentýnská sleva je k dispozici pouze po omezenou dobu, takže zákazníkům doporučujeme, aby si své cestovní plány rezervovali včas, aby si zajistili ty nejlepší nabídky. Propagační kód EXPEDIA

Často kladené otázky o EXPEDII

Nabízí EXPEDIA slevové kódy?

V současné době existuje 6 slevových kódů a akcí, které budou fungovat pro EXPEDIA v květnu 2024, a nejlepší nabídky kupónů 30% Sleva.

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro EXPEDIA?

Lze slevové kódy EXPEDIA použít pro všechny typy rezervací zájezdů na EXPEDIA?

Slevové kódy lze obvykle použít pro různé typy cestovních rezervací na EXPEDIA, včetně letenek, hotelů, dovolenkových balíčků, pronájmů aut a aktivit. Některé slevové kódy však mohou mít omezení týkající se typu rezervací, na které lze uplatnit.

Jak dlouho platí slevové kódy EXPEDIA?

Doba platnosti slevových kódů se může lišit. Některé kódy mohou být platné po určitou dobu, například několik dní nebo týdnů, zatímco jiné nemají datum vypršení platnosti. Je důležité zkontrolovat podmínky každého slevového kódu pro jeho konkrétní dobu platnosti.

Lze slevové kódy EXPEDIA použít pro mezinárodní rezervace?

Ano, slevové kódy lze použít pro vnitrostátní i mezinárodní cestovní rezervace provedené prostřednictvím EXPEDIA. Některé slevové kódy však mohou mít omezení týkající se zemí nebo oblastí, ve kterých je lze uplatnit.

Jsou slevové kódy EXPEDIA přenosné nebo vratné?

Slevové kódy jsou obvykle nepřenosné a nevratné. Jakmile byl slevový kód aplikován na rezervaci, nelze jej převést na jinou rezervaci ani vrátit peníze, pokud je rezervace zrušena.

Co mám dělat, když můj slevový kód EXPEDIA nefunguje?

Pokud slevový kód nefunguje, může to mít několik důvodů. Doporučujeme, abyste kód znovu zkontrolovali, zda neobsahuje možné překlepy nebo chyby, ujistěte se, že kód je stále platný a splňuje požadavky rezervace, a kontaktovali zákaznický servis EXPEDIA pro další pomoc.

Lze slevové kódy EXPEDIA kombinovat s jinými akcemi nebo nabídkami?

Ve většině případů nelze slevové kódy kombinovat s jinými akcemi nebo nabídkami. Vždy je však dobré přečíst si podmínky každého slevového kódu, abyste si potvrdili, zda platí nějaké výjimky.

Jak přidat propagační kód EXPEDIA

Chcete cestovat s EXPEDIA a získat nejlepší cenu ubytování, letenky, půjčení auta, plavby nebo zájezdu? Použijte propagační kód EXPEDIA takto:

 • 1
  Vyberte si, jakou turistickou službu chcete u EXPEDIE rezervovat, požadované období a počet osob.
 • 2
  Vyberte si variantu, která vám vyhovuje, a klikněte na modré tlačítko REZERVOVAT.
 • 3
  V pravém sloupci pod celkovou platbou klikněte na text „Použít kupón, kredit nebo propagační kód“.
 • 4
  Do okna, které se otevře, napište kupón EXPEDIA a klikněte na tlačítko POUŽÍT.
 • 5
  Podívejte se na novou cenu se slevovým kupónem EXPEDIA.
 • 6
  Vyplňte své osobní údaje, vyberte způsob platby a kliknutím na modré tlačítko „Dokončit rezervaci“ dokončete rezervaci.

Aktuální slevové kódy a nabídky pro EXPEDIA

🛍️ Kategorie Cestovat
🔥 Celkové nabídky 6
🎇️ Slevové kódy 5
📌 Nabídky 1
➡️ Nejlepší kupón 30% Sleva
🆕 Nejnovější kupón 30% Sleva
🚚 Doprava zdarma NE
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 27 2024 května

Nejlepší kódy kupónů pro EXPEDIA

KÓD EXPEDIE POPIS NABÍDKY EXPEDIA VYPRŠÍ
N/A Až do 25% sleva na EXPEDIA.com N / A
TIMEAPRIL8 Promo kód na EXPEDIA.com: sleva 30 USD 15
EXPFEB5 Propagační kód EXPEDIA: extra sleva 30 $ Července 31, 2024
EXPHOLIDAY5 30 USD propagační kód EXPEDIA Listopadu 30, 2024

Kupóny a nabídky z obchodů podobných EXPEDIA

 • 1

Užívat si 5% promo kód na Barcelo.com

 • 1

Propagační kód CONDOR AIRLINES pro tento měsíc: extra sleva 30 $ na letenky

Října 31, 2024 VIZ KÓD fest
 • 4

Propagační kód AIRASIA: 10% sleva na mezinárodní lety

Února 28, 2025 VIZ KÓD ME10
 • 7

Propagační kód ALAMO: použijte jej a ušetřete 15 $

Října 12, 2024 VIZ KÓD A087
 • 30

Nejlepší propagační kód BOOKING.com: použijte jej a ušetřete 6 %. Pouze pokud platíte debetní nebo kreditní kartou VISA

31. prosince 2024 VIZ KÓD BKNG

Více výsledků z podobných kupónových webů

익스 피디아 할인코드 같이 호텔스컴바인, 트리바고는 인천 파라다이스 시티 호텔 할인 안되나요? : 창업...

https://ochangup.co.kr/board/view.php?bo_table=newhot&id=83145742
익스 피디아 할인코드 알려주세요 인천 파라다이스 시티 호텔 여행 계획중입니다. 지인들과 휴가동안 여행 예정되있는데 비용이 생각보다 많이 비싸네요 익스 피디아 할인코드 이란걸 쓰면 인천 파라다이스 시티...

익스 피디아 할인코드 아시는 분?? : 창업정보 포털 오늘의창업

https://ochangup.co.kr/board/view.php?bo_table=newhot&id=43780832
이번에 제가 여행을 가면서 익스 피디아 할인코드 도움 받으면 더 저렴하게 갈 수 있다고 해서 알아보고 있어요 혹시 익스 피디아 할인코드 아시는 분은 좀 알려주세요~ 댓글 0 익스 피디아 할인코드 아시는 분?? 에...

할인 항공권 비교할 수 있는 곳 알려주세요! : 궁금증 해결은 궁금하넷

https://ggha.net/content/view.php?cate=7&page=1&id=19887
쿠폰 궁금합니다. 예전에 익스 피디아To 할인받아서 항공권.숙박도 싸게 예매했는데 요즘 어디 링크가 링크가 있었는지삘는지삘랄 길. 익스 피디아 4 월 할인코드 구하는 방법 좀 알려주세요. 할인항공권 국제학생증...

익스 피디아 할인코드 6월 – 전세계 호캉스 9 % 즉시 할인 Prosím zkontrolujte

https://trippug.com/호텔_할인코드/익스피디아_할인코드/
확인! #2 익스 피디아 할인코드 6월 국내 포함 전세계 9%(최대치로 6월9일부터 적용 가능) #2 익스 피디아 할인코드 6월 국내 포함 전세계 5%(기본) 다른 할인코드 안내 2022년이 밝았습니다! 올해도 신나고 저렴한...

특가 할인 쿠폰 모음

https://update101.co.kr/%ed%8a%b9%ea%b0%80-%ed%95%a0%ec%9d%b8-%ec%bf%a0%ed%8f%b0-%eb%aa%a8%ec%9d%8c/
익스 피디아 할인코드, 호텔스닷컴 할인코드, 클룩 할인코드다이슨 할인코드, 트립닷컴 할인코드, 아고다 할인코드, 트립닷컴 항공권 할인코드, 할인코드, 유튜브 프리미엄 할인코드, 넷플릭스 할인코드...

익스 피디아 - 나무 위키

https://namu.wiki/w/%EC%9D%B5%EC%8A%A4%ED%94%BC%EB%94%94%EC%95%84
포함한다. 첫 번째 CEO인 리치 바튼에 따르면, "Expedia"라는 단어는 "탐색(exploartion)"과 "속도(speed...자체적으로 진행하는 할인 이벤트가 많고 정기적으로 제공되는 할인 코드를 사용할 수 있다. 선결제의...
© 2024 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.