Generické filtry

Propagační kód VIMEO

Chcete-li snížit cenu tarifu prémiového členství, až 15%, použijte promo kód Vimeo od OxiDeals. Používejte videoplatformu Vimeo a realizujte své nápady. Vytvářejte, spravujte a... Více
Vase hodnoceni: Nevyplněno
Hodnocení: 5 - 1 hlasovat
Navštivte obchod

Aktuální slevové kódy a nabídky pro VIMEO

🛍️ Kategorie Internetové služby
🔥 Celkové nabídky 5
🎇️ Slevové kódy 5
📌 Nabídky 0
➡️ Nejlepší kupón 15% Sleva
🚚 Doprava zdarma ANO
🔄 Doba vrácení 30 dny
⏳ Poslední aktualizace 05 2022 prosince

Často kladené otázky o VIMEO

Nabízí VIMEO propagační kódy?

Currently there are 5 Discount Codes and Promotions that will work for VIMEO in December 2022 and the best Coupon offers 15% Sleva

Jaké jsou nejnovější kupóny a slevové kódy pro VIMEO?

V současné době existují následující slevové kódy a akční nabídky pro VIMEO

Jak mohu použít propagační kód na Vimeo?

 1. Vyberte si jeden ze slevových kódů, které najdete na webu oxiDeals.
 2. Klikněte na tlačítko „Získat kód“.
 3. Klikněte na kód pro automatické kopírování nebo použijte tlačítko "Kopírovat".
 4. Zobrazí se zpráva „kód je zkopírován, použijte jej“, poté stiskněte červený text „zde“.
 5. Budete automaticky přesměrováni na webovou stránku VIMEO a můžete použít promo kód.

Mohu získat promo kód Vimeo pro první objednávku?

Nabídky Vimeo nabízejí 30denní bezplatnou zkušební verzi pro všechny úrovně předplatného. Můžete také získat promo kód Vimeo pro první objednávku od 10% ušetřit ještě více.

Mohu na Vimeo platit měsíčně?

Vimeo nabízí základní plán zdarma s 500 MB nahrávacího prostoru za týden a až 5 GB celkového úložiště. Placené plány také zahrnují plán „Plus“, který stojí 12 $ měsíčně nebo 7 $ ročně (fakturováno ročně).

Má Vimeo studentskou slevu?

Vimeo nabízí studentům a 50% sleva. Použijte Student Beans. Tato sleva je k dispozici pro členství Vimeo Plus, Pro nebo Business.

Ho přidat VIMEO Promo Code

Zákazníci, kteří pomocí promo kódu ušetří za balíčky služeb VIMEO, získají nižší cenu. Níže jsou uvedeny pokyny, jak úspěšně uplatnit promo kód Vimeo.

 • 1
  Procházejte vimeo.com a vyberte si plán VIMEO, který preferujete.
 • 2
  Přihlaste se na Vimeo. Pokud nemáte účet, vytvořte si jej zadáním své e-mailové adresy a výběrem hesla.
 • 3
  Po dokončení tohoto kroku budete přesměrováni na stránku pokladny.
 • 4
  Otázka "Máte promo kód?" se nachází pod platební metodou. Kliknutím na tuto otázku otevřete pole, do kterého zadáte propagační kupón VIMEO
 • 5
  Pro aktivaci slevy stiskněte tlačítko "Uplatnit kód".

Ušetřete více s propagačními kódy Vimeo

Pokud jste nikdy předtím Vimeo nepoužívali, měli byste využít bezplatné zkušební nabídky, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách. Než se zaregistrujete, můžete si jejich službu zdarma vyzkoušet, než se zavážete na rok. Pokud se vám to nelíbí, můžete snížit úroveň členství, pokud chcete. Pokud však již máte účet Vimeo, můžete použít a Vimeo kód kupónu ušetřit peníze za předplatné.

Pokud máte zájem o použití a Vimeo promo kód, můžete zkontrolovat datum vypršení platnosti. A Slevový kód Vimeo lze použít až pětkrát. Kód můžete používat i po vypršení jeho platnosti, ale před jeho opětovným zadáním jej musíte smazat. Nejlepší způsob, jak se ujistit, že váš kód funguje, je zkontrolovat datum vypršení platnosti a zkontrolovat, zda je stále aktivní. Pokud nefunguje kód, jehož platnost vypršela, můžete zkusit vyhledat jiný kód.

Můžete také ušetřit, když se přihlásíte do programu Student Beans. Program ověří váš status studenta a poskytne a Propagační kód Vimeo s 50% sleva. Studentský slevový kód lze použít na Vimeo Plus, Vimeo Pro a Vimeo Business. Obvykle nabízejí další promo kódy Vimeo 10% nebo méně. Kromě toho Student Beans také rozdává zdarma dron studentům, kteří si předplatí Vimeo Premium.

 

Výhody používání Vimeo

Vimeo bylo založeno čtyřmi lidmi v roce 2004 s cílem nabídnout alternativu k YouTube. Společnost byla koupena IAC v roce 2009 a nyní má více než 100 milionů unikátních návštěvníků měsíčně. Jedná se o online video web zaměřený na vysoce kvalitní a profesionální obsah. Vimeo má své klady a zápory, ale je to skvělá platforma s úžasnými funkcemi, jako jsou HD videa, nastavení soukromí a analytický panel.

Můžete získat bezplatný účet pro studenty, aby mohli nahrávat vaše videa na Vimeo. S bezplatným tarifem můžete každý rok nahrát až 250 GB a mít 5 GB úložiště týdně. Pro firmy byste měli platit za prémiový plán, pokud chcete více funkcí.

Můžete také vidět, kdo viděl vaše videa, než je odešlete. Můžete také zkontrolovat, zda se vašim videím líbilo nebo je okomentovalo. Na rozdíl od YouTube Vimeo neumožňuje vnějším reklamním sítím cílit na vaše videa. Máte také více možností ochrany osobních údajů a můžete si video přizpůsobit pomocí svého loga nebo barevných schémat. K dispozici je také robustní analytický balíček pro podnikové uživatele.

Platforma Vimeo bez reklam vám poskytuje větší kontrolu nad vaším obsahem. Můžete také deaktivovat vkládání na určité webové stránky.

 

Jak kontaktovat Vimeo

Nejprve se musíte přihlásit na Vimeo. Kontaktujte Vimeo kliknutím na modré pole chatu v pravém dolním rohu centra nápovědy. Poté, co zadáte svůj dotaz, systém vyhledá odpověď v jejich centru nápovědy.

Nejlepší kupónové kódy pro VIMEO

TYP POPIS VYPRŠÍ
Kód 10% sleva na roční předplatné Vimeo s promo kódem Ledna 6, 2023
Kód 15% Sleva na roční předplatné Vimeo Plus, PRO, Business nebo Premium Ledna 1, 2023

Více výsledků z podobných kupónových webů

 • VIMEO.com
  https://iw.coupons-promo-code.com/coupons/vimeo/
  הצעות מובילות | 2020 מאומת | PromoDea https://promodeals.org/discount/vimeo-coupon-code/ Vimeo Kupón קוד, קוד הנחה ומציע 10 קופונים עבור Vimeo.com בנובמבר םme...

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditní karta

Možnosti odeslání

Emailem
© 2022 oxiDeals. Všechny uvedené informace mají informativní název.